افراتیک - مرکز آموزش میکروتیک

مجری برگزاری دوره ها و آزمون های بین المللی میکروتیک
۲۱ مرداد ۱۳۹۶

معرفی SXTsq Lite 5

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0
/
کلمات کلیدی

SXTsq Lite5 رادیو وایرلس میکروتیک فرکانس ۵ گیگاهرتز , ساختار رادیو دو قطبی , توان آنتن ۱۶dBi , پورت اترنت ۱ عدد ۱۰/۱۰۰ , سطح دسترسی L3

RBSXTsq5nD با نام تجاری SXTsq Lite5  یک دستگاه رادیو بیسیم بی نظیر و حمع و جور با ابعاد کوچک میباشد که برای کار در محیط های بیرونی طراحی و تولید شده است , این دستگاه از ساختار یکپارچه رادیو و آنتن تشکیل شده است و قدرت گیرندگی آنتن این رادیو ۱۶dBi با ساختار DUAL با پشتیبانی از تکنولوژی MIMO 2×2 میباشد , همانطور که از نام این رادیو پیداست این محصول از خانواده سری SXT کمپانی میکروتیک مدل SXT lite5 میباشد . این دستگاه تمامی قابلیت های مدل قبلی را حفظ میکند . با این حال طراحی آنتن بهبود بسیار مناسبی یافته است و اندازه فیزیکی محصول نیز به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است و دو برابر نازک تر از مدل قبلی شده است .

این رادیو برای کار در فرکانس ۵GHz (باند ۵۱۵۰-۵۸۷۵ مگاهرتز) و استاندارد بیسیم ۸۰۲٫۱۱a/n آماده شده است . با توجه به سطح دسترسی L3 از این رادیو میتوانید در ارتباط های PTP (نقطه به نقطه) در فواصل ۱۲ کیلومتر در شرایط ایده آل و یا به عنوان CPE ( تجهیزات سمت کاربر در ارتباط های یک نقطه به چند نقطه) بهره گیری نمائید . در صورتی که احتیاج دارید از این رادیو به عنوان بخش مرکزی شبکه در ارتباط های PTMP (یک نقط به چند نقطه) استفاده نمائید میبایست سطح دسترسی بالاتر یعنی L4 را خریداری نمائید .

SXT 5 از لحاظ سخت افزاری شامل ۱ پورت اترنت ۱۰/۱۰۰ , پردازنده ۶۰۰ مگاهرتز , مقدار ذخیره گاه ۶۴ مگابایت و کارت وایرلس داخلی با توان ۲۵dBm میباشد , این دستگاه همچنین با پروتکل اختصاصی کمپانی میکروتیک Nv2 , Nstreme سازگار شده است تا حداکثر فاصله ممکن و حداکثر نرخ انتقال داده را برای یک ارتباط امن و ایده آل تامین نماید . از دیگر خصوصیات برجسته در این رادیو میتوان به زاویه تابش امواج ۲۳ درجه در حالت عمودی و افقی , ابعاد ۱۲۹x129x34 mm , وزن ۲۹۵g , حداکثر قدرت مصرف ۶W , قابلیت کار در شرایط دمائی ۴۰- تا ۷۰+ درجه سانتیگراد , متعلقات کامل جهت تنظیم و نصب سریع محصول و تعبیه خروجی ارت برای محافظت آنتن در برابر حوادث ESD اشاره نمود .

مشخصات محصول

مشخصات محصول
نام محصول RBSXTsq5nD
پردازنده CPU ۶۰۰MHz
تعداد هسته CPU ۱
مقدار حافظه ذخیره گاه ۶۴MB
پورت اترنت ۱۰/۱۰۰ ۱
پورت اترنت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ ۰
زبانه ی کارت MiniPci ۰
زبانه ی کارت MiniPCI-e ۰
مدل تراشه بیسیم AR9344
استاندارد بیسیم ۸۰۲٫۱۱a/n
خروجی پورت USB ۰
قدرت جک
قابلیت روشن نمودن دستگاه از طریق پورت اترنت ۱۰-۳۰V on Ether1
قابلیت روشن نمودن دستگاه دیگر از طریق پورت اترنت محصول
ابعاد ۱۲۹x129x34mm
اپراتور سیستم Router os
سطح دسترسی تعیین شده L3
قدرت آنتن بر حسب Dbi ۱۶
نمایشگر مانیتور مانند ندارد
مدل CPU AR9344
حداکثر قدرت مصرف ۶W
SFP ports ۰
SFP+ ports ۰
تعداد قطب های آنتن ۲
نوع ذخیره سازی Flash
حجم ذخیره سازی

 

ارسال پاسخ